Warto wiedzieć

26 października 1954 - w Warszawie utworzono Chrześcijańską Akademię Teologiczną,

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2457044
Start
23
Lut
19 lutego 2023 r. Wieczór Uwielbienia PDF Email

W niedzielny wieczór 19 lutego 2023 r. w naszym kościele odbył się Wieczór Uwielbienia. Wspólnie modliliśmy się przed Najświętszym Sakramentem powierzając Panu Jezusowi naszą codzienność, trudne życiowe doświadczenia, niepokoje, a także radości i pragnienia. Modlitwa płynęła z głębi naszych serc i wyrażała miłość i zaufanie Panu Jezusowi – najlepszemu Przyjacielowi oraz lekarzowi naszych dusz. W czasie Wieczoru Uwielbienia towarzyszyły nam słowa z Ewangelii według świętego Mateusza – „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”. Ufając słowom Pana Jezusa, wpatrzeni w Najświętszy Sakrament, trwaliśmy na modlitwie uwielbienia i dziękczynienia, przygotowując się duchowo do rozpoczęcia Wielkiego Postu – czasu nawrócenia, wyciszenia i drogi wewnętrznej przemiany naszych serc.

 
15
Lis
Wieczór Uwielbienia PDF Email

 
30
Wrz
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy PDF Email

 
21
Wrz
30 lat Odnowy w Duchu Świętym PDF Email

 
02
Cze
Czuwanie PDF Email

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 74

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Modlitewne S.O.S

Potrzebujesz modlitwy? Wejdź.
Reklama

Czytania liturgiczne

Reklama
Reklama