Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

Logowanie. Start
12
Paź
Gwiaździsta Procesja Różańcowa PDF Email

^ Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię ^

 
28
Wrz
Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych PDF Email

 


^ Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię ^

 
02
Paź
Pielgrzymka rowerowa do Fatimy PDF Email

Zapraszamy do przeczytania relacji z pielgrzymki rowerowej naszych parafian do europejskich sanktuariów maryjnych - w zakładce "Pielgrzymki".

V Kliknij na zdjęcie, aby przejść do artykułu V

 
28
Wrz
Jubileusz Gimnazjum nr 1 w Iławie PDF Email

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie obchodziło jubileusz 70-lecia swojego istnienia. Uroczysta Msza św. z tej okazji została odprawiona w piątek 16 września 2016 r. w naszym kościele. Mszy św. przewodniczył ks. Proboszcz Jerzy Żochowski, koncelebrował ks. Rafał Giedrojc z parafii św. Andrzeja Boboli w Iławie, który jest katechetą w tej szkole. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli samorządu, dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów.

 

^ Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię ^

 
28
Wrz
Gwiaździsta Procesja Różańcowa - zapowiedź PDF Email

Nasza parafia w sobotę 8 października o godz. 15:00 organizuje Gwiaździstą Procesję Różańcową ulicami naszej parafii. O tej samej porze, w całej Polsce wszyscy, którym dobro Ojczyzny, a także wiara młodych pokoleń leży na sercu, będą trwali w jedności modlitewnej. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo dla ojczyzny i naszego miasta, wzorem naszych przodków, publicznie wychodząc na ulice. Tę modlitwę zaniesiemy do Boga wraz z Maryją, Królową Polski, razem z Nią przemierzając ulice naszych miast i wsi. Zapraszamy na Gwiaździstą Procesję Różańcową mieszkańców naszego miasta, wspólnoty działające przy naszej parafii, dzieci, młodzież i starszych. Niech będzie to wspólne dzieło nas wszystkich niezależnie od wieku czy stanu. Na Procesję wyznaczony został dzień: 8 października (sobota), nazajutrz po święcie Matki Bożej Różańcowej, które związane jest ze zwycięską bitwą pod Lepanto. Odniesiony triumf, przypisywany jest Maryi, do której gorącą modlitwę zanosił cały ówczesny świat chrześcijański, także w zorganizowanych publicznych procesjach różańcowych. Trasa procesji: ul. Wyszyńskiego - ul. Wojska Polskiego - ul. Andersa - ul. Sobieskiego - ul. Kopernika - ul. Wyszyńskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na to niecodzienne spotkanie modlitewne!

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 60

Zapraszamy na pielgrzymki

biuro podróży

Joomla 1.5 themes, business website host.

Komunikat

Reklama
Reklama

Czytania liturgiczne

Czytania na każdy dzień
  • Czytania na środę, 14 listopada 2018

    Środa XXXII tygodnia okresu zwykłego - wspomnienie dowolne błogosławionej Marii Luizy Merkert, dziewicy

    (Tt 3,1-7)

    Najmilszy: Przypominaj wszystkim, że powinni podporządkować się zwierzchnim władzom, słuchać ich i okazywać gotowość do wszelkiego dobrego...

Reklama

Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016

Reklama
Reklama
Reklama