Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Iławie

Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

Logowanie. Start
28
Wrz
Koronka na ulicach świata - 25.09.2016 PDF Email

Tak jak w ubiegłych latach, nasza parafia wzięła udział w akcji "Koronka na ulicach świata". O godz. 15:00 spotkaliśmy się na wspólnej modlitwie Koronki do Miłosierdzia Bożego w czterech punktach naszej parafii: na skwerze przy ul. Grunwaldzkiej (róg ul. Królowej Jadwigi) - z ks. Proboszczem, przy kasynie - ul. 1 Maja - z diakonem Tomaszem, przy Urzędzie Skarbowym - ul. Wojska Polskiego - z ks. Waldemarem, na Osiedlu Lubawskim (skrzyżowanie ul. Długiej i Szerokiej) - z ks. Michałem. Nabożeństwa zgromadziły łącznie prawie 300 osób.

 
04
Wrz
Wieczór Uwielbienia, rekolekcje REO - zapowiedzi PDF Email

W niedzielę 18 września 2016 r. o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się kolejny Wieczór Uwielbienia, tym razem pod hasłem "Wypłyń na głębię". W tym czasie będziemy się modlić, w szczególności uwielbiać dobrego Boga i rozważać Jego Słowo. Natomiast w czwartek 22 września 2016 r. rozpoczniemy przeżywanie Rekolekcji Ewangelizacyjnych REO - jest to propozycja dla osób, które pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i szczególnie oddać się Jemu w opiekę. Spotkania będą się odbywać przez kilka tygodni w czwartki, w naszej parafii - nie trzeba nigdzie wyjeżdżać! W rekolekcjach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 17 lat. Organizatorem jest nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Józef", wraz z opiekunem - ks. Michałem Mirowskim. Serdecznie zapraszamy!

 
02
Wrz
MSZA ŚW. ZA POLEGŁYCH W OBRONIE OJCZYZNY PDF Email

1 września 2016 r. o godz. 9:30 w naszym kościele odbyła się uroczysta Msza św. z okazji 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej, sprawowana w intencji poległych za naszą Ojczyznę. Przewodniczył jej o. Robert Wawrzeniecki OMI z parafii Przemienienia Pańskiego w Iławie. Homilię okolicznościową wygłosił ks. proboszcz Jerzy Żochowski. Ponadto w obchodach uroczystości wzięli udział: ks. Jarosław Hossa, ks. Zenon Kołodyński, ks. Łukasz Jaworski, pastor Krzysztof Kopacz z Parafii Ewangelicko-Metodystycznej w Siemianach, przedstawiciele władz miasta i powiatu, poczty sztandarowe, reprezentacje służb mundurowych, harcerze i kombatanci, a także mieszkańcy miasta.

 
29
Lip
Poświęcenie pojazdów 25.07.2016 PDF Email

 

^ Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię ^

 
25
Lip
PROŚBA RODZICÓW DOTYCZĄCA UCZESTNICWA DZIECKA WE MSZY ŚWIĘTEJ PODCZAS KOLONII WAKACYJNYCH PDF Email

Rodzice, którzy posyłają swoje dziecko na kolonie, powinni zatroszczyć się o to, by uczestniczyło w niedzielnej Mszy świętej. Poniżej umieszczono wzór oświadczenia, które pomoże w realizacji tego zobowiązania:

OŚWIADCZENIE

Życzę sobie, aby moja córka/mój syn* ................................................ podczas pobytu na koloniach w ......................................... regularnie uczestniczyła/uczestniczył* w niedzielnej Mszy św. Proszę wychowawców o dopilnowanie, aby moje dziecko nie zaniedbywało tego obowiązku.

...................................                             ....................................

czytelny podpis matki                    czytelny podpis ojca

...................................

miejscowość, data

* niepotrzebne skreślić

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 59

Zapraszamy na pielgrzymki

biuro podróży

Joomla 1.5 themes, business website host.

Komunikat

 

Reklama
Reklama

Czytania liturgiczne

Czytania na każdy dzień
  • Czytania na wtorek, 21 sierpnia 2018

    Wtorek XX tygodnia okresu zwykłego - wspomnienie obowiązkowe świętego Piusa X, papieża

    (Ez 28, 1-10)
    Pan skierował do mnie te słowa: "Synu człowieczy, powiedz władcy Tyru: Tak mówi Pan Bóg: Ponieważ...

Reklama

Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016

Reklama
Reklama
Reklama