INTENCJE MSZY ŚW. 14/03/2011 - 20/03/2011
14/03/2011 poniedziałek
07:00 Za zmarłych: Halinę i Zygmunta Rzeczkowskich /greg/.
07:00 Za zmarłego Zbigniewa Bąk/30dpp/.
18:00 Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki
Bożej Nieustającej Pomocy, dar zdrowia, pokoju i miłości dla mamy Moniki, jej dzieci
i ich rodzin.
18:00 Za zmarłego Władysława.
15/03/2011 wtorek
07:00 Za zmarłych: Halinę i Zygmunta Rzeczkowskich /greg/.
18:00 Za zmarłą Mariannę Zdanowską/1-a/.
18:00 Za zmarłych: Helenę i Stanisława Wszędyrównych.
18:00 Za zmarłych: Bolesława/12-a/ i Adelajdę Krajewskich.
16/03/2011 środa
07:00 Za zmarłych: Halinę i Zygmunta Rzeczkowskich /greg/.
18:00 Za zmarłych: Józefa Łukaszewskiego i Krystynę Ruszkowską.
18:00 Za zmarłych: Krystynę i Antoniego Chrościn, Martynę Mrówka, rodziców Leonarda
i Bolesławę/k/ Żaboklickich.
18:00 Za zmarłych: Adolfa, Janinę , Ireneusza Miszkinis, Władysławę/k/ Bekiesz, Romana
Szawarę, Teresę Filipską.
17/03/2011 czwartek
07:00 Za zmarłych: Halinę i Zygmunta Rzeczkowskich /greg/.
18:00 Za zmarłych: Gertrudę i Wojciecha Gołkowskich, rodziców z obu stron.
18:00 Za zmarłego Piotra Marciniak i zm.z rodziny.
18:00 Za zmarłego Henryka Grzywacz/1-a/.
18/03/2011 piątek
07:00 Za zmarłych: Halinę i Zygmunta Rzeczkowskich /greg/.
07:00 Za zmarłych: Józefa Pawłowskiego i jego rodziców,Juliannę i Jana Bieniaszewskich,
Janinę Jadłowską, Walentego Wierzbowskiego.
18:00 Za zmarłych: Józefa Mikuczyńskiego/ z ok.imienin/ , rodziców oraz braci.
18:00 Za zmarłych: Stanisława, Jana i Mariannę Aniszczyk, Henrykę/k/ i Edwarda
Jasińskich, Joannę Dziubich.
18:00 Za zmarłych: Adama Gapskiego/19-a/, Wacława Jarzynę/16-a/, wsz. zm. z rodz.
Wysockich i Trawczyńskich.
19/03/2011 sobota
07:00 Za zmarłych: Halinę i Zygmunta Rzeczkowskich /greg/.
07:00 Za zmarłych: męża Józefa i rodziców z obu stron.
07:00 Za zmarłego Jozefa Rybińskiego.
11:00 Za zmarłych: Józefa Stawickiego i Józefa Domżalskiego.
11:00 Za zmarłych: mamę Józefę/k/ i zm. z rodziny.
18:00 Za zmarłych: Józefa i Czesławę/k/ Gałąska.
18:00 Za zmarłych: Jana Płoszaj i zm. z rodz. Płoszaj i Lenckowskich.
18:00 Za zmarłych: rodziców Józefa i Rozalię Brzostek, wsz. zm. z rodziny.
20/03/2011 niedziela
07:00 Za zmarłych: Józefa Bielickiego i Józefa Konicz.
08:15 Za zmarłych: Halinę i Zygmunta Rzeczkowskich /greg/.
08:15 Za zmarłych: ojca Józefa, brata Józefa, mamę Feliksę/k/ Żuchlińskich; Józefę/k/
i Ignacego Sokołowskich,Stefana Pacochę, zm. z obu rodzin.
08:15 Za zmarłych: Pawła, Stefana, Jana Nazaruk; rodziców z obu stron.
09:30 Za zmarłych: Mariana Świąder/3-a/, rodziców Józefa i Helenę, brata Stanisława, zm.
z rodz. Piórko.
09:30 Za zm.: rodziców i rodzeństwo, szwagrów i bratowe, siostrzeńców z rodz. Rumińskich.
10:45 Za zmarłą Karolinkę Ciarczyńską/1-a/.
10:45 Za zmarłych: męża Bernarda Rybińskiego, rodziców Stefana i Klarę Zawadzkich.
12:00 Za zmarłych: rodziców Wandę/12-a/ i Henryka/8-a/ Gołębiewskich, dziadków
Gołębiewskich i Blicharskich.
12:00 Za zmarłych: rodziców Genowefę i Henryka, brata Henryka, szwagra Kazimierza.
13:00 Za zmarłego Romana Raszyńskiego/6-a/.
13:00 Przez wstawiennictwo św. Józefa, o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla członków
Wspólnoty Odnowy w Duchu Św.?Józef" oraz dla ich Opiekuna - ks. Proboszcza.
18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej dla Patrycji, Wioletty
i Krzysztofa.
18:00 Za zmarłą Helenę Murawską.
|