09/12/2018 niedziela
07:00 Za zmarłego Mateusza Wiercińskiego/19-a/.
08:15 Za zmarłych: sąsiadów Grabczak i wsz. zm. z rodziny.
08:15 O miłosierdzie Boże i życie wieczne dla zmarłych: Kazimierza Jaroszewicza/26-a/, zm. z rodzin Kalisz, Michalskich, Woś, Pasik, Ulatowskich, Chojnowskich, Doroty Ahmadi.
09:30 Dziękczynna za 90. lat życia Heleny Augustyniak, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej, dar zdrowia i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.
09:30 Za zmarłych: rodziców Stefana i Feliksę/k/, braci: Bronisława i Czesława Wiatr, dziadków z obu stron, Stanisława Paluszczyk.
10:45 Za zmarłego Tadeusza Kotłowskiego.
12:00 Za zmarłych: brata Andrzeja i bratanka Krzysia Gołaś/21-a rocz. ich śmierci/int.od siostry Ali/.
13:00 W INTENCJI PARAFIAN
13:00 Za zmarłych: rodziców Mariannę i Bolesława, braci: Romana, Andrzeja, Zenona, Bolesława Dymowskich.
13:00 Za zmarłych: Jana Wojnickiego/23-a/, Ewę Wojnicką-Rychert/2-a/.
18:00 Za zmarłych: męża Eugeniusza/22-a/, Cecylię, Mieczysława, Zenona i Aleksandra Tyburskich.
18:00 Za zmarłego Mariana Kapitulskiego/1-a/.
10/12/2018 poniedziałek
07:00 Za zmarłych: rodziców Klaudię i Antoniego Aramowiczów, bratową Lidię, brata Olgierda, dziadkow Aramowiczów.
11:00 Za zmarłych: Jana i Anielę Przyczka, Władysławę/k/, Kazimierza, Eugeniusza, Stanisława Wasiewskich, Marię i Katarzynę Błachnio.
18:00 Za zmarłą Renatę Lietz/z ok.urodzin/.
18:00 Za zmarłych: Czesława/25-a/ i Adelę/4-a/ Gałka.
11/12/2018 wtorek
07:00 Za zmarłego Alojzego Speck/30dpp/.
11:00 Dziękczynna za dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i potrzebne łaski dla członków "Żywego Różańca".
18:00 Za zmarłych: Maksymiliana/rocz.śm./ i Janinę Sontowskich.
18:00 Za zmarłych: Jadwigę/4-a/ i Czesława Zbysińskich.
12/12/2018 środa
07:00 Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski, w 3.rocz. ślubu Ani i Roberta Woźniaków, z prośbą o Boże błogosławieństwo, szczególnie o dar upragnionego rodzicielstwa, o nieustającą opiekę Niepokalanej.
11:00 Za zmarłych: Wandę i Władysława Zecha.
16:45 Dziękczynna za łaski otrzymane przez wstawiennictwo Maryi Niepokalanej, z prośbą o dalsze wstawiennictwo do Boga- w intencji Zofii, jej dzieci i całej rodziny.
18:00 Za zmarłego Włodzimierza Peglan/9-a/.
18:00 Za zmarłą Mariannę Koczkodon.
19:15 Za zmarłych: Dariusza Gancarza i zm. z rodziny.
13/12/2018 czwartek
07:00 Za zmarłych: Katarzynę/5-a/ i Teodora Klimik, rodziców i rodzeństwo z obu stron.
07:00 Za zmarłą Jadwigę Guzowską/30dpp/.
18:00 W intencji zadośćuczynienia Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy popełnione przez nas, niewdzięcznych ludzi.
18:00 Za zmarłych: męża Alojzego Lewandowskiego/33-a/, wsz.zm. z obu stron.
18:00 Za zmarłego Romana Więckiewicza/3-a/.
14/12/2018 piątek
07:00 W intencji Bogu wiadomej.
07:00 Za zmarłych: Bonifacego Błażejewskiego/8-a/, wsz. zm. z rodziny Jabłońskich.
18:00 Za zmarłych: mamę Zofię, braci, siostrę, szwagra, rodziców z obu stron.
18:00 Za zmarłych: Weronikę/1-a/, Czesława, Edwarda Czyżewskich.
15/12/2018 sobota
07:00 Z okazji urodzin Andrzeja i Tomasza- podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
07:00 Za zmarłych: Mieczysława Smarzyńskiego/11-a/, rodziców z obu stron.
18:00 Za zmarłą Weronikę Namsołek i zm. z rodziny.
18:00 Za zmarłych: Franciszka i Elżbietę Jakielskich.
18:00 Za zmarłych: Władysława/rocz.śm./, Władysławę/k/, Juliannę, Jadwigę, Stanisława, Mieczysława Drzewoszewskich.
16/12/2018 niedziela
07:00 Za zmarłego Bogusława Szramka/z ok. urodzin i imienin/.
08:15 Za zmarłego Romana Więckiewicza/3-a/.
08:15 Za zmarłych: Bolesława, Franciszkę/k/ Szynkowskich, Józefa, Stanisławę/k/ Matera, synową Bożenę, Józefa Witkowskiego, wsz. zm. z obu stron.
09:30 Za zmarłych: Konrada Dobiesz, rodziców z obu stron.
09:30 Za zmarłych: rodziców Wiktorię/k/ i Franciszka Barskich i zm.z ich rodzin.
10:45 Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski, w 7.urodziny Zosi, z prośbą o dalsze hojne Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej dla niej, jej rodziców i brata Adasia.
12:00 Za zmarłych: Cezarego/6-a/, Elżbietę, Józefa, Zdzisława Jankowskich, Helenę Kamińską, Agnieszkę Olszewską, Edyt Velez.
13:00 Za zmarłego Artura Chojnackiego/w dniu urodzin/.
18:00 Za zmarłych: męża Mikołaja Dubickiego, Weronikę i Włodzimierza Dubickich, rodziców z obu stron, zm. z rodzin Ignerskich, Zakrzewskich i Jaworskich.
18:00 Za zmarłych: męża Mikołaja Dubickiego, Weronikę i Włodzimierza Dubickich, rodziców z obu stron, zm. z rodzin Ignerskich, Zakrzewskich i Jaworskich. |