Warto wiedzieć

Wśród ponad 1,7 tys. polskich misjonarzy są też paulini. Posługują w Kamerunie i RPA, gdzie nad rzeką Umzimkulu u podnóża Gór Smoczych znajduje się afrykańska Częstochowa - Centocow. W Zakonie Paulinów są już rdzenne powołania z Afryki.

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2211194
Start Aktualności
Migawki
Radio Maryja i Tv Trwam PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 12 marca 2022 11:54

Na antenie Radia Maryja i TV Trwam od początku działań zbrojnych obecny jest na bieżąco głos redemptorystów z Prowincji Lwowskiej, a także kapłanów i biskupów ukraińskich relacjonujących sytuację.

Więcej…
 
Cudowny medalik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 12 marca 2022 11:52

Wśród darów dla żołnierzy, jakie jutro wyjadą na Ukrainę z redakcji czasopisma 'Któż jak Bóg' w podwarszawskich Markach, jest kilkadziesiąt tysięcy cudownych medalików z Niepokalanowa

Więcej…
 
Niepokalanów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 12 marca 2022 11:51

W Niepokalanowie rozpoczyna się jutro nabożeństwo pokutne trzech sobót. W pierwszą z nich uczestnicy podejmą modlitwę przebłagania Pana Boga za wszystkich ludzi winnych aborcji.

Więcej…
 
Biskupi proszą papieża PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 05 marca 2022 11:38

Biskupi rzymskokatoliccy zwrócili się z prośbą do papieża Franciszka o zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Ukrainy i Rosji. Mają nadzieję, że ten akt zatrzyma wojnę, która rozpoczęła się równo tydzień temu.

 
Modlitwa Ukrainy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 05 marca 2022 11:36

Z kijowskiego metra, ze schronów w Charkowie, z piwnic tylu ukraińskich miast przebija światło, światło modlitwy. Kapłani odprawiają Eucharystię, odmawiają z ludźmi różaniec. Gdy wydawało się, że Bóg umarł, że zamilkł, że opuścił swój lud, On przenika wszystko zło, grozę wojny.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 48

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Reklama