Warto wiedzieć

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, Papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi, podczas celebracji pokutej o godz. 17.00 w bazylice św. Piotra.

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2211067
Start Aktualności
Migawki
Haiti PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 kwietnia 2021 06:36

Społeczeństwo haitańskie coraz bardziej zstępuje do piekieł. Przemoc szerzona przez uzbrojone bandy nie ma sobie równych. W specjalnym oświadczeniu pisze o tym metropolita Port-au-Prince. Abp Max Leroy wzywa władze do ukrócenia przemocy i porwań dla okupu, które stały się prawdziwą plagą Haiti.

Więcej…
 
Papież Franciszek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 kwietnia 2021 06:35

Papież Franciszek udzielił Apostolskiego Błogosławieństwa czytelnikom, redaktorom i pracownikom„Niedzieli” w związku z 95. rocznicą założenia pisma.

Więcej…
 
Dyskryminacja katolików PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 kwietnia 2021 06:30

W sobotę katolicka telewizja została pozbawiona możliwości transmisji na żywo Adoracji Wieczystej Najświętszego Sakramentu z Niepokalanowa oraz jakiejkolwiek innej transmisji na kanale YouTube.

Więcej…
 
Śp. Krzysztof Krawczyk PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 kwietnia 2021 06:29

Ponad tysiąc osób żegnało w sobotę, 10 kwietnia, Krzysztofa Krawczyka w podłódzkich Grotnikach. Msza św. pogrzebowa została odprawiona w łódzkiej archikatedrze.

Więcej…
 
Papież odwiedzi Słowację PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 kwietnia 2021 06:28

Prezydent Słowacji Zuzanna Čaputová powiedziała, że papież Franciszek odwiedzi stolicę kraju, Bratysławę, we wrześniu bieżącego roku. Najprawdopodobniej Ojciec Święty przybędzie do stolicy Słowacji po niedzieli 12 września, gdy będzie przewodniczył zamknięciu Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 48

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Reklama