Zmiany personalne

Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

. Start
06
Wrz
Zmiany personalne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z końcem czerwca 2017 roku zakończył posługę w naszej parafii Ks. mgr Waldemar Prange, który został wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Iławie. Nowymi wikariuszami zostali: od 1 lipca 2017 roku Ks. mgr Artur Puchalski - poprzednio pracujący w parafii św. Brunona w Elblągu, a od 1 sierpnia 2017 roku Ks. mgr lic. Tomasz Jeziorski z diecezji toruńskiej, posługujący niegdyś m.in. w Kurzętniku i w Lubawie. Księdzu Waldemarowi dziękujemy za rok posługi w naszej parafii, a Ks. Arturowi i Ks. Tomaszowi życzymy wszelkich potrzebnych łask w nowym miejscu posługi.

 

Joomla 1.5 themes, business website host.