Warto wiedzieć

26 października 1954 - w Warszawie utworzono Chrześcijańską Akademię Teologiczną,

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2211770
Start Ogłoszenia Ogłoszenia III niedziela Wielkiego Postu
12
Mar
Ogłoszenia III niedziela Wielkiego Postu PDF Drukuj Email

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

1Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17:30.

 

2W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wieczorną Eucharystię. Nazywamy Ją Ratunkiem ginących grzeszników, prośmy zatem, aby Matka Niebieska wspierała nas na drogach wielkopostnego nawrócenia.

 

3Piątkowe Drogi Krzyżowe o godz.17:00 i 17:30.

 

4Do pomocy w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców z ul. Asnyka i Brzozowej.

 

W najbliższą niedzielę o godz 12.00 w parafii Chrystusa Króla zostanie odprawiona msza św w intencji rzemieślników

 

5Nowy nr GN poleca: Kolejny odcinek uczynków miłosiernych względem duszy. „Wątpiącym dobrze radzić”. Drugi: „Nadnaturalna naturalność”. Jezus wciąż nam się ukazuje i to nas przemienia. Trzeci: Ani Żydzi ani poganie. Zatem kim są Samarytanie? I szczególnie rekomendowany artykuł: „Piękne życie Kilara”.

 

6Zmarli: Leonard Podwojewski, Anna Niemirowska, Jan Szurma.

 

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Reklama