Warto wiedzieć

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, Papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi, podczas celebracji pokutej o godz. 17.00 w bazylice św. Piotra.

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2207675
Start
27
Mar
IV edycja EDK Iława PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Zapraszamy  na IV edycję EDK Iława. Piątek I kwietnia godzina 20, rozpoczęcie Mszą Św. Biały Kościół.
Trasa:
Iława → Dziarny → Dół → Ławice → Mały Bór → Rodzone → Radomno → Nowy Ostrów → Katarzynki → Iława
-długość trasy 40 km
-suma podejść niemal 400 m
-czas przejścia od 8 do 10 godzin.
W EDK nie chodzi o sport, to nie jest przygoda, to jest droga do spotkania ze swoją duszą, z Panem Bogiem.
EDK jest  dla wszystkich ludzi, w każdym wieku, także dla tych którzy dużo pracują i trudno im znaleźć czas dla siebie i swojej duszy.
Nadleśnictwa Iława, zakład usług leśnych przecierają dla nas szlak trasy EDK, likwidują zagrożenia, przywracają bezpieczeństwo, 1 kwietnia to termin naszej nocnej wędrówki.  Zeszłoroczna edycja Edk to głównie mieszkańcy Iławy ale także takich miejscowości jak: Elbląg, Kurzętnik, Krotoszyny, Miłomłyn, Nowe Miasto Lubawskie, Radomno. Osoby które przeszły całą trasę edk 40km od najmłodszych do pełnoletnich to: Filip 14 lat, Agata 15 lat i Przemek 15 lat a także Danuta 68 lat i Henryk 68 lat. Na wspomnienie zasługuje także 9 letnia Marysia, która z tatą i babcią doszła do Radomna (IX stacja 25km)
Szczegóły także na plakacie, zapraszamy

Poprawiony: niedziela, 27 marca 2022 12:21
 

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Reklama