Warto wiedzieć

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, Papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi, podczas celebracji pokutej o godz. 17.00 w bazylice św. Piotra.

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2211190
Start Modlitwy modlitwa
14
Mar
modlitwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Duchu Święty! Dziękuję Ci, że przyszedłeś. Miłuję, uwielbiam i ufam Ci. Przyjmuję dzieło i zwycięstwo, które dokonało się w dniu Pięćdziesiątnicy. Przyoblekłeś mnie mocą z wysokości, zapieczętowałeś mnie w Chrystusie, zjednoczyłeś mnie z Ojcem i z Synem; stałeś się życiem Bożym we mnie, moim Doradcą, Pocieszycielem, Siłą i Przewodnikiem. Oddałem Ci cześć jako Panu, oddaję Ci całego mojego ducha, duszę, ciało, serce , umysł i wolę, abyś je wypełnił i abym mógł we wszystkim trwać przy Tobie. Napełnij mnie na nowo, Duchu Święty. Odnów moją więź z Ojcem i Synem. Wprowadź mnie we wszelką prawdę, namaść mnie, całe moje życie i powołanie oraz prowadź dzisiaj w głębsze trwanie z Jezusem. Przyjmuję Cię z wdzięcznością i oddaję Ci całe moje życie.

 

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Reklama