Warto wiedzieć

Św. Wincenty Ferreriusz urodził się ok. 1350 r. w Walencji (Hiszpania) w rodzinie notariusza. W roku 1367 wstąpił do dominikanów. W rok potem złożył śluby zakonne. Studiował filozofię, teologię i logikę w Walencji, Barcelonie i Leridzie, gdzie zdobył tytuł doktora

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2211188
Start OKWB Wyniki szkolnego etapu XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
30
Paź
Wyniki szkolnego etapu XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
W dniach 15-17 września 2020 r. odbył się etap szkolny XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. 
Wzięli w nim udział także uczniowie Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie.
Tym razem w nietypowy sposób - z uwagi na pandemię koronawirusa uczniowie mieli możliwość
rozwiązania testu online w ciągu 3 dni, w swoich domach.
Test dotyczył treści dwóch ksiąg biblijnych: Księgi Liczb i 1 Listu św. Pawła do Koryntian.
W konkursie wzięło udział 51 uczniów naszej szkoły.
Do etapu diecezjalnego przeszło troje uczniów z najlepszymi wynikami: - Patrycja Ogórek z klasy 4M, - Elwira Adamska z klasy 3G, - Bartosz Skolmowski z klasy 2A5.
Poprawiony: piątek, 30 października 2020 20:40
 

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Reklama