Warto wiedzieć

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, Papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi, podczas celebracji pokutej o godz. 17.00 w bazylice św. Piotra.

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2211168
Start
20
Mar
Zmiana terminów odprawienia Mszy świętych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W związku z odwołaniem rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii (miały się odbyć w dniach 29.03.2020 ? 01.04.2020) nie będą odprawiane Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 9:30, 11:00 i 12:30. Dlatego zamówione na te terminy intencje Mszy świętych będą odprawiane następująco:

- 30 marca 2020 (poniedziałek)

1. intencja za zmarłą Bożenę Kowalewską w 30. dniu po pogrzebie, planowana na godz. 11:00 ? zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 7:00;

2. intencja za zmarłych: Henryka Olszewskiego (40-a), jego rodziców Aleksandra (18-a) i Teresę oraz Jerzego Kwaśniewskich, planowana na godz. 11:00 ? zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 18:00.

- 31 marca 2020 (wtorek)

1. intencja za zmarłą Irenę Przybyłę (z okazji ziemskich urodzin), planowana na godz. 9:30 ? zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 18:00;

2. intencja za zmarłego Jana Rypińskiego w 30. dniu po pogrzebie, planowana na godz. 11:00 ? zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 7:00;

3. intencja za zmarłą Halinę Wiewiórę w 30. dniu po pogrzebie, planowana na godz. 12:30 ? zostanie odprawiona w piątek 3 kwietnia 2020 o godz. 7:00.

- 1 kwietnia 2020 (środa)

1. intencja za zmarłego Zbigniewa Chechłowskiego w 30. dniu po pogrzebie, planowana na godz. 9:30 ? zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 7:00;

2. intencja za zmarłych: męża Jerzego Raźniewskiego (6-a), rodziców z obojga stron, siostrę Małgorzatę Kobylską, wszystkich krewnych z obojga stron, planowana na godz. 11:00 ? zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 18:00.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Reklama