Warto wiedzieć

Św. Wincenty Ferreriusz urodził się ok. 1350 r. w Walencji (Hiszpania) w rodzinie notariusza. W roku 1367 wstąpił do dominikanów. W rok potem złożył śluby zakonne. Studiował filozofię, teologię i logikę w Walencji, Barcelonie i Leridzie, gdzie zdobył tytuł doktora

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2211080
Start Koło Przyjaciół Radia Maryja PROGRAM DZIAŁANIA KOŁA PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA
31
Sty
PROGRAM DZIAŁANIA KOŁA PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

PROGRAM  DZIAŁANIA  KOŁA  PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA

1.     Formacja członków Koła Przyjaciół Radia Maryja

a/ cotygodniowe  spotkania  modlitewno ? formacyjne /w każdą środę  po  wieczornej  Eucharystii/,

b/ codzienna  modlitwa  przed  Najświętszym  Sakramentem w  Kaplicy  Wieczystej  Adoracji  a  w  godzinie  Miłosierdzia  Bożego prowadzenie Koronki do Miłosierdzia Bożego,

c/ czytanie  czasopism  i  książek  religijnych,

d/ codzienna  lektura  Pisma Świętego  - namiot  spotkania

2.     Popularyzacja czasopism religijnych  takich jak ?Rodzina  Radia  Maryja?, ?Różaniec?,  ?Sygnały  troski?,  tygodnika ?Niedziela? oraz gazety codziennej  ?Nasz  Dziennik?

3.     Budzenie  zamiłowania  do  modlitwy  różańcowej  wśród  dzieci. . Popularyzowanie  miesięcznika dla dzieci ?Anioł  Stróż?.

4.     Organizowanie  pielgrzymek na spotkania  modlitewne  Rodziny  Radia  Maryja.

5.     Popularyzacja Wyższej  Szkoły  Kultury  Społecznej  i  Medialnej w  Toruniu  oraz programów  w  Radiu  Maryja  i  Telewizji  Trwam.

6.     Wspieranie Radia  Maryja  i  dzieł  przy  nim  powstałych  modlitwą  oraz  ofiarami  pieniężnymi.

7.     W  każdą  pierwszą  środę miesiąca zapraszamy na Eucharystię,  na której modlimy  się w intencjach  Ojca Świętego,  Ojczyzny  i  Radia Maryja.

8.      Wykonywanie zadań zleconych przez Księdza Proboszcza.

 

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Modlitewne S.O.S

Potrzebujesz modlitwy? Wejdź.
Reklama

Czytania liturgiczne

Reklama