Warto wiedzieć

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, Papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi, podczas celebracji pokutej o godz. 17.00 w bazylice św. Piotra.

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2211662
Start
27
Cze
Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego - 08.06.2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Sobotni wieczór 8 czerwca 2019 r. został zdominowany przez wspólnoty charyzmatyczne. Odnowa w Duchu Świętym "Getsemani" z parafii św. Brata Alberta oraz wspólnota "Józef" z naszej parafii przygotowały czuwanie modlitewne rozpoczynające Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz. 20:30 liderka Beata Rypińska przywitała wszystkich zgromadzonych. Potem miało miejsce zawiązanie wspólnoty i modlitwa uwielbienia. O 21:15 uczestnicy wysłuchali konferencji tematycznej, którą przedstawił ks. Tomasz Jeziorski. Kolejnym elementem była adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i modlitwą o wylanie darów Ducha Świętego, przygotowanymi przez ks. Michała Mirowskiego. Kulminacyjnym punktem spotkania była Msza św. celebrowana ok. 22:30 przez ks. Zbigniewa Kaźmierczaka i ks. Michała Mirowskiego - opiekunów iławskich wspólnot. Po Mszy św. salki parafialne pękały w szwach, jako że uczestnicy czuwania udali się nam na wspólny posiłek. Duch Święty wylał się obficie na wszystkie modlące się osoby!

^ Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię ^

Poprawiony: wtorek, 02 lipca 2019 20:18
 

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Numer konta parafialnego

W okresie pandemii czasem trudno przyjść do kościoła na Mszę świętą albo do kancelarii parafialnej. Jeśli chcesz złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii lub ofiarę za odprawienie Mszy św. (z wyszczególnieniem daty, godziny i treści intencji Mszy św.), podajemy numer naszego konta parafialnego:


Bank Spółdzielczy w Iławie
72 8831 0002 2001 0110 1970 0001

Za każdą złożoną ofiarę - serdeczne Bóg zapłać!

Reklama