Warto wiedzieć

Św. Wincenty Ferreriusz urodził się ok. 1350 r. w Walencji (Hiszpania) w rodzinie notariusza. W roku 1367 wstąpił do dominikanów. W rok potem złożył śluby zakonne. Studiował filozofię, teologię i logikę w Walencji, Barcelonie i Leridzie, gdzie zdobył tytuł doktora

Więcej …

Aktualności

Abp. Mokrzycki

Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki podziękował wszystkim darczyńcom, którzy m.in. poprzez działania Caritas wsparli mieszkańców Lwowa i innych miejscowości na Ukrainie. Podziękował też Kościołowi w Polsce za codzienną modlitwę, pomoc humanitarną i solidarność.

Więcej …
 
Caritas

W namiocie Caritas robią wszystko, co konieczne: noszą zakupy albo garnki z zupą, wydają posiłki, sprzątają, podają herbatę, kawę lub kakao, walczą z usterkami, udzielają informacji, służą dobrym słowem oraz uśmiechem i czuwają, by niczego nie zabrakło. Klerycy z krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego z zaangażowaniem włączają się w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Więcej …
 
Ojciec Święty

Ojciec Święty Franciszek jest gotów pojechać na Ukrainę. Papież zapewnił o swojej gotowości udania się do dotkniętej wojną Ukrainy w czasie rozmowy z dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego w niedzielę wieczorem z Malty do Rzymu.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Odsłon : 4076619
Start
09
Wrz
Wieczór skupienia dla małżonków i narzeczonych PDF Email

 

 
08
Wrz
JEZUS ŻYJE! - Rekolekcje inne niż zwykle! PDF Email

JEZUS ŻYJE! - Rekolekcje inne niż zwykle!

Głosi: O. Remigiusz Recław SJ + zespół Mocni w Duchu (Łódź)

BIAŁY KOŚCIÓŁ W IŁAWIE 8.09. - 10.09.2013r.

 
08
Wrz
Mocni w Duchu - Koncert Ewangelizacyjny 08.09.2013r. PDF Email

Mocni w Duchu - Koncert Ewangelizacyjny 08.09.2013r.

 
05
Wrz
Wakacyjne Wspomnienia PDF Email

Wspomnienia z Wakacji z Misjami w Ocyplu.

Smak życia" to hasło tegorocznych Wakacji z Misjami organizowanych już 27 raz przez Referat Misyjny Księży Werbistów w Pieniężnie.

Las, jezioro i zapierająca dech w piersiach przyroda pozwoli oderwać się od zgiełku miast i codziennych obowiązków. Uczestnicy pochodzący z całej Polski oraz z wielu krajów europejskich to szansa na nowe przyjaźnie i na szersze spojrzenie na świat. Wspólna modlitwa, zabawa i spotkania z misjonarzami to gwarancja na dobry i niezapomniany wakacyjny czas.

Byli tam nasi lektorzy a w galerii kilka fotek

 


 
01
Wrz
Spotkanie Młodych w Strasburgu - Informacje praktyczne PDF Email

Informacje praktyczne

Daty

Europejskie Spotkanie Młodych w Strasburgu będzie trwało od 28 grudnia 2013 do 1 stycznia 2014.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 44 z 74

Joomla 1.5 themes, business website host.

Kącik modlitwy

Panie spraw, by dzięki Tobie, wszystkie ludy ziemi stanowiły jedną, prawdziwą wspólnotę braterską. Niech nie przestanie w niej kwitnąć i królować Twój tak upragniony pokój.

Modlitewne S.O.S

Potrzebujesz modlitwy? Wejdź.
Reklama

Czytania liturgiczne

Czytania na każdy dzień
  • Czytania na wtorek, 30 grudnia 2025

    Szósty Dzień oktawy Narodzenia Pańskiego

    (1 J 2,12-17)

    Piszę do was, dzieci, że dostępujecie odpuszczenia grzechów ze względu na Jego imię. Piszę do was, ojcowie, że poznaliście Tego, który jest od początku....

Reklama
Reklama