Aktualnie

Zobacz nas na Facebooku www.facebook.com/pages/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Niepokalanego-Poczęcia-NMP-w-Iławie

Logowanie. Start
28
Sie
Msza na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego PDF Email

Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na specjalną Mszę Świętą w naszym kościele w piątek o godz. 17:00 podczas której będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów, na czas budowania naszej komunii z Panem Bogiem i z bliźnimi.

 
28
Sie
C Z A S U W I E L B I E N I A PDF Email

Odnowa w Duchu Św. "Józef" zaprasza na kolejny

C Z A S    U W I E L B I E N I A

(z modlitwami w intencji uzdrowienia)


który odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca
czyli 28 sierpnia  o godz. 19:15

biblijne motto tego spotkania z Jezusem brzmi -

"STRZEŻ SWEGO SERCA" (Prz 4, 23)
 
28
Sie
72. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej PDF Email

W czwartek przypada 1 września, a zatem 72. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych w obronie Ojczyzny w latach 1939-1945 na frontach i w obozach oraz o pomordowanych przez braci po skończonej wojnie w więzieniach politycznych. Dodatkowa  Msza św. w tym dniu o godz. 11:00. Prośmy Pana, aby ofiara ich życia nie była daremna.

 
23
Lip
100 placów zabaw na 100lecie NIVEA PDF Email

100 placów zabaw na 100lecie NIVEA

O AKCJI

Chcesz zagłosować na plac zabaw?

  1. Zarejestruj się
  2. Zaloguj się
  3. Wybierz lokalizację
  4. Zagłosuj


Każda zarejestrowana osoba może oddać głos raz na dobę!
Głosowanie trwa od 6 czerwca do 31 października 2011!
Ze względu na duże zainteresowanie akcją, prosimy o cierpliwość podczas procesu rejestracji.

O konkursie

Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków. W odpowiedzi na potrzeby lokalnych społeczności powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski.

Wszystkie gminy/spółdzielnie, chętne do udziału, w konkursie zgłaszały wyznaczone lokalizacje pod budowę placów zabaw.

Zwycięskie lokalizacje zostaną wyłonione w czasie głosowania internautów trwającego od 6 czerwca do 31 października.

Zarejestruj się i głosuj codziennie na lokalizację, w której powinien zostać wybudowany plac zabaw. W ciągu 24 godzin można oddać jeden głos na wybraną lokalizację.

Place zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą liczbę głosów oraz dopełnią wszystkich formalności związanych ze złożeniem dokumentacji zgłoszonej lokalizacji.

Lokalny Bohater

Każdy z internatów biorący udział w głosowaniu uczestniczy jednocześnie w klasyfikacji Lokalny Bohater. Klasyfikacja ta jest rankingiem internautów głosujących na poszczególne lokalizacje. Im więcej oddanych głosów tym wyżej w rankingu znajduje się danych internauta. Klasyfikacja odbywa się na dwóch szczeblach:

  1. Lokalny Bohater danego placu zabaw
  2. Lokalny Bohater generalnej klasyfikacji


Oddanie głosu przez internautę na wybrany plac zabaw oznacza przyznanie mu 5 punktów do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i takiej samej liczby punktów do generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater.

Jeżeli zaproszona przez internautę osoba odda głos, zapraszający otrzymuje 1 punkt do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i tyle samo punktów do generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater.

Szczegółowe zasady głosowania znajdują się w Regulaminie Głosowania zamieszczonym w serwisie.

 
20
Lip
Prawdziwe męstwo PDF Email

Joel i Ethan Coen w „Prawdziwym męstwie” zapraszają nas do cofnięcia się w czasie i zmiany klimatu. Stany Zjednoczone, stan Arkansas, panna Mattie Ross przybywa do Fort Smith, aby pogrzebać ojca i załatwić „pewną” sprawę.  Chodzi o pomstę  śmierci ojca. W tym celu poszukuje towarzyszy, którzy jej pomogą. Dzięki swoim umiejętnościom i urokowi pozyskuje dla sprawy ekscentrycznego szeryfa Cogburna oraz szorstkiego strażnika Teksasu LaBoeufa. Razem wyruszają w szlak za poszukiwanym przestępcą…

Niezwykła przygoda łączy całą trójkę przyjaźnią. W trakcie pościgu przeżywają chwile pełne niebezpieczeństw i konfliktów w drużynie. Mimo to, determinacja Mattie doprowadza ją do celu. Jednak jego osiągnięcie nie jest takie łatwe…

Film jest pełen zwrotów akcji, pościgów i strzelanin. Ponadto urzeka dbałością o szczegóły (zwłaszcza kostiumów) oraz pięknymi krajobrazami. Całość dzieła dopełnia wspaniała gra aktorska.  Nie można potraktować obojętnie tego filmu.

 
«pierwszapoprzednia21222324252627282930następnaostatnia»

Strona 30 z 39

Zapraszamy na pielgrzymki

Biuro Podróży Vervinci Travel. Wycieczki indywidualne i grupowe, pielgrzymki grupowe oraz turystyka rowerowa, oferta dla niepełnosprawnych.

Joomla 1.5 themes, business website host.